Úvod
Historie
Členové
Akce
FotografieNOVINKANOVINKA
Video
UkázkyNOVINKANOVINKA
Vydaná CD
Objednat CD
Napsali o nás
Síň slávy
Studio
Hudební teorie
Doplňky
AgadirekNOVINKANOVINKA
Agadir v Maroku
Kontakty
Interní
Vyhledávání:
osoby
akce
projekty
skladby
Agadir na facebooku:
Facebook
Agadir na Wikipedii:
Wikipedia
Kanál RSS:
Kanál RSS

České centrum Mezinárodního PEN klubu
Jsme členové
Českého centra Mezinárodního
PEN klubu

Sdružení Q
Jsme členové
Sdružení Q

Státní fond kultury České republiky
Pořady z cyklu
"Agadir: Na strunách naděje"
jsou konány
za finanční podpory
Státního fondu kultury
České republiky

Mediální partneři:Přihlášený uživatel:
žádný

Vaše IP adresa:
3.236.84.188

Přístupy celkem: 20488048
Přístupy dnes: 6944
© 2004-2020
Ing. Ondřej Fuciman, Ph.D.
Optimalizováno pro rozlišení:
1280x720 a vyšší
T��et�� o������ek: Nejlep���� je m��dlo Pav�� krokT��et�� o������ek: Nejlep���� je m��dlo Pav�� krok
T��et�� o������ek: Nejlep���� je m��dlo Pav�� krok
Třetí oříšek
To není špatný nápad nosit pět oříšků za ňadry a občas se přesvědčit, že tam jsou. Pozornost je upoutána a teď pozor: Květoslávko Popelavá, dívej se trochu doprava, tak, usměj se, ne, to je moc, nejsi přece slabomyslná, když, tak jen málo a to se sfoukne. Tak úsměv, dotkni se oříšků a opakuj: Jezte více sýrů, jsou zdravé.
Tři kroky dopředu, tak, hlavu doleva, úsměv a: mí holoubci, jen se slétněte na mou ruku. je hladká a něžná, taková je jenom po použití mýdla Paví krok. Květoslávko Popelavá, dávej si pozor, kam se díváš. na nikoho se nedívej, všichni ti můžou být ukradení, mysli na mýdlo, jak se myješ, celá pěníš, voníš a rozpouštíš se, už jsi jako načechraný zadek housátek, no co je? Nikdy jsi neviděla zadek housátek? Odkud jsi, prosím tě?
Chceš se vzepřít svému osudu? Chceš uniknout lepidlu na schodech? Tak se odlep. Odlep se, nevaž se. Tak odlepuješ se, už se vznášíš, letíš, jsi volná jako pták, voníš po mýdle značky Paví krok, máš vlasy hebké jako zadek housátek, a běžíš a běžíš, ani jeden střevíc ti nechybí, ať se princ třeba zblázní, nic si z toho nedělej, oni pro něj nachystají jiný scénář, ty běžíš, volná a radostná, nikde schodiště s nastraženou pastí, nikde zlověstné tikání hodin, všechny půlnoci jsou v háji zeleném, ty chceš víc, saháš po láhvi, je nad tebou, vznáší se, cítíš žízeň, piješ, oči máš zavřené, klouzáš po trávníku, který je voňavý jako ty, piješ lahodný nápoj a měníš se ve vír, tak, už by stačilo, ještě pár plavných kroků, teď ukaž střevíček, pravý, vždycky pravý, nadzvedni, lehounce, jsi přece... ale ne! Květoslávko Popelavá, fuj, kam jsi to šlápla! Z tebe nikdy nic kloudného nebude. Sundej ten střevíc a jdi do kuchyně

Zpět

© Agadir © 2004-2020, Ing. Ondřej Fuciman, Ph.D.
Sledovací čas: 0,0 s